Skyddsombud 2018

Maila skyddet: stskydd@stpendeln.se

Huvudskyddsombud

Mats hanqvist

Förare
072-9803232
Mats.Hanqvist@mtr.se

Fokusområden: Fordon
 

Skyddsombud

Jon Holmberg

Förare
072‑980 3347
Jon.Holmberg@mtr.se

Fokusområden: Info, Avtal och turlistor
 

Johan Kilén

Förare
072‑980 3263
Johan.Kilen@mtr.se

Fokusområden: Infra
 

Oksana Kovalchuk

Tågvärd
072‑980 3321
Oksana.Kovalchuk@mtr.se

Fokusområden: Avtal och turlistor
 

Nuru Magram

Tågvärd
072‑980 3198
Nuru.Magram@mtr.se

Fokusområden: Rehab
 

Kari Anttila

Tågvärd
072‑980 3298
Kari.Anttila@mtr.se

Fokusområden: Hot och våld
 

Rolando Rojas

Tågvärd
072‑980 3218
Rolando.Rojas@mtr.se

Fokusområden: Rehab, Utbildningsfrågor, Försäkringsfrågor
 

Cordelia Lindkvist

Tågvärd
072‑980 3346
Cordelia.Lindkvist@mtr.se

Fokusområden: Hot och Våld, Info, Evenemangstrafik
 

Per-Olof Stenberg

Stationsvärd
072‑980 2774
Per-Olof.stenberg@mtr.se

Fokusområden: Hot och Våld
 

Lars-Erik Larsson

Stationsvärd
072‑980 2737
Lars-Erik.larsson@mtr.se

Fokusområden: Rehab, Info
 

Daniel Hortlund

Stationsvärd
073‑980 2780
Daniel.Hortlund@mtr.se

Fokusområden: Infra, Hot och våld
 

Lise-Lott Wallegran

Stationsvärd
073‑980 2858
Lise-Lott.Wallegran@mtr.se

Fokusområden: Rehab